Lokalna społeczność

Jako firma odpowiedzialna społecznie troszczymy się o ludzi i środowisko wokół nas. Realizując strategię budowania świadomości wysokiej jakości usług wśród swoich klientów promujemy odpowiedzialność i inicjatywę pracowników, szkolimy naszych sprzedawców, wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat.

Myślimy globalnie działamy lokalnie:

  • wspierając naszą lokalną społeczność poprzez budowanie nowych miejsc pracy,
  • pomagając studiującej młodzieży w poznawaniu rynku usług logistycznych na najwyższym poziomie (mamy opracowany program dla praktykantów),
  • propagując region poprzez budowanie właściwego wizerunku odpowiedzialnej i zaufanej firmy wśród naszych klientów na całym świecie.

 

Aktualności

15 10/2019
Kalendarz dni wolnych w Europie Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem dni wolnych w Europie więcej

Aktualności

20 08/2019
Wspieramy piątą edycję Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "JoséSong" więcej
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj.Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.