Wartości

Zasady jakimi kieruje się nasza firma to przede wszystkim etyka biznesu oraz wysoka jakość obsługi klienta. Traktujemy naszych partnerów biznesowych z właściwym szacunkiem i staramy się jak najlepiej zrozumieć ich potrzeby.

Najważniejsi dla nas są:

  • ludzie,
  • rozwój,
  • zasady,
  • inicjatywa.

Jesteśmy gotowi świadczyć usługi logistyczne dla najbardziej wymagających klientów. Państwa produkty będą w stanie dotrzeć do odbiorców najszybciej jak to możliwe. A odpowiedzialny za to będzie nasz wykwalifikowany zespół.

Zespół profesjonalistów jaki pracuje w 4LC jest doskonale zorientowany w obsłudze logistycznej, międzynarodowych przepisach prawa oraz zasadach realizacji usług logistycznych w kraju i Europie.

Jeśli jesteś zainteresowany ekspansją swojego biznesu ale jeszcze nie wiesz jak udoskonalić przewóz towarów zdecydowanie wybierz 4LC. Dzięki nam będziesz mógł rozszerzyć swoją działalność na rynku globalnym. My zajmiemy się Twoimi zleceniami, a Ty zajmiesz się rozwojem swojej firmy.

 

Aktualności

15 10/2019
Kalendarz dni wolnych w Europie Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem dni wolnych w Europie więcej

Aktualności

20 08/2019
Wspieramy piątą edycję Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "JoséSong" więcej
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj.Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.