Wspieramy

Zmieniamy świat na lepsze :-)

 

4LC aktywnie wspiera fundację DKMS poprzez dążenie do powiększenia grona zarejestrowanych domniemanych dawców wśród naszych pracowników. Niektórzy z nas są już zarejestrowani w bazie potencjalnych dawców krwiotwórczych komórek macierzystych. 
Im więcej możliwych dawców, tym więcej szans na życie dla chorych na nowotwory krwi.

Propagujemy również ideę akcji społecznie odpowiedzialnych m.in Zostań Honorowym Krwiodawcą. Pamiętamy, że oddając krew ratujemy czyjeś życie więc często przypominamy o tym naszym pracownikom. Warto zostać Honorowym Krwiodawcą.

Wspieramy również inne akcje skierowane m.in. do dzieci przebywających w szpitalach aby umilić im czas spędzony podczas leczenia często ciężkich chorób zapewniając materiały dydaktyczne, książki, gry i wiele innych.

 

 

 

Dbamy o środowisko!

 

Globalna emisja CO2 może wzrosnąć o 60 proc. do 2050 r. co będzie głównie wynikiem zwiększonego popytu na towary i na pozamiejski transport pasażerski...
Dlatego jesteśmy jako firma z branży transportowej zaangażowani w sferę ekologii czy szerzej zrównoważonego rozwoju w ramach odpowiedzialnego biznesu.

Naszym celem jest zarządzanie łańcuchem dostaw w sposób ograniczający duże zużycie energii i dużej emisji CO2 oraz zaangażowanie pracowników w działania/rozwiązania ze sfery ekologicznej. Działania te to jeden z ważniejszych obszarów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Wyznajemy zasadę ze każdy pracownik ma wpływ na środowisko wiec skupiamy się na podnoszeniu świadomości ekologicznej również wśród pracowników. Wdrażamy w tym celu program zrównoważonego rozwoju firmy 4LC.

 

Aktualności

15 10/2019
Kalendarz dni wolnych w Europie Szanowni Państwo, zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem dni wolnych w Europie więcej

Aktualności

20 08/2019
Wspieramy piątą edycję Konkursu Piosenki Obcojęzycznej "JoséSong" więcej
INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj.Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.